Dlaczego My...

Efekty...

DOBRZE ZAPLANOWANE

89.000 prawdziwych fanów

pozyskaliśmy na profilu instagramowym marki Golden Rose w ciągu 18 miesięcy. Wzrost wyniósł ponad 830%. Zrealizowaliśmy ponad 500 unikalnych zdjęć i odpowiedzieliśmy na ponad 20.000 komentarzy.

0,01 zł za jedną interakcję

w kampanii marki Marwit. Naszym zadaniem było przygotowanie animowanych kampanii InstaStory promujących korzyści ze spożywania świeżego soku z buraka. Cel: Wskaźnik zapamiętania reklamy.

828% wzrostu liczby wyświetleń

czyli liczby kontaktów użytkowników Facebooka z marką na profilu marki Pentel Polska w 30 dni. Dodatkowo wzrost o 463% aktywnych użytkowników i wzrost o 310% komentarzy do postów strony.

5.000 oddanych fanów marki

w 5 miesięcy na profilu marki SIKU Polska. Kreatywny pomysł i dopasowany content idealnie trafił do bardzo wąskiej grupy docelowej kolekcjonerów, rodziców i... rolników.

16.000 zł ekwiwalentu reklamowego AvE

tylko jednego posta na profilu UHU Kleje Polska. Ponad 1000 oznaczeń "Super" i 1614 komentarzy bez budżetu reklamowego!

83.000 rekordowa frekwencja targowa

Efektywna promocja wydarzenia na profilu facebookowym przyciągnęła na wydarzenie najwyższą w historii liczbę uczestników. Celem klienta była liczba 20 tys. Osiągnęliśmy wynik lepszy o 415%.

1.700.000 odbiorców jednego posta

taki zasięg viralowy osiągnął jeden post na profilu marki Żak. Ta zachęcająca do interakcji kreacja zdobyła ponad 24 tys. polubień, komentarzy i udostępnień.

lat doświadczenia
0
zrealizowanych projektów
0 +
godziny na dobę
0
aktywnych kampani
0 +
klientów
0 +
koordynator do projektu
0

Dlaczego My

DOBRZE ZAPLANOWANI

Jesteśmy profesjonalnym partnerem. Pracujemy z wiodącymi światowymi i polskimi markami. Zrealizowaliśmy dziesiątki projektów i nieustannie zdobywamy nowe doświadczenia.

Realnie określamy cele, odpowiedzialnie je realizujemy i wypełniamy zobowiązania. Dostarczamy efekty, bo dokładnie wiemy, co robimy.

Dlaczego My

1. Wiedza i doświadczenie

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z różnorodnymi markami. Zrealizowaliśmy dziesiątki projektów. Dzielimy się praktyczną wiedzą z naszymi klientami i nieustannie zdobywamy nowe doświadczenia.

wiedza 02 min

2. Podejście holistyczne

Zawsze zaczynamy od planu. Doradzamy, patrzymy szerzej i dostrzegamy powiązania. Wyprzedzamy posunięcia i optymalizujemy etapy. Działamy spójnie i kompleksowo.

koordynacja min

3. Partnerstwo i zaufanie

Realnie określamy cele, odpowiedzialnie je realizujemy i wypełniamy zobowiązania. Dostarczamy efekty, bo dokładnie wiemy, co robimy.

partnerstwo min

4. Pełna odpowiedzialność

Do każdego projektu przypisujemy dedykowany zespół realizacyjny oraz koordynatora prowadzącego. Tworzymy indywidualną więź, opartą na jasno nakreślonej odpowiedzialności.

Pełna odpowiedzialność - Agencja Marketingowa PLAN

5. Pełne bezpieczeństwo

Jesteśmy godnym zaufania partnerem. Każdy etap realizacji jest szczegółowo monitorowany. Nigdy nie publikujemy niczego bez zgody klienta. Bezwzględnie dochowujemy tajemnic.

Pełne bezpieczeństwo, monitoring publikacji - Agencja Marketingowa PLAN

Nasi klienci...

DOBRZE ZAPLANOWANE

Wyślij zapytanie.
Przygotujemy ofertę.
  Nasze statystyki 2023

  EFEKTY

  publikacji na profilach naszych klientów
  900 +
  reakcji na opublikowane treści
  900 000+
  komentarzy do stworzonych treści
  50000 +
  udostępnień z profili naszych klientów
  1000 +

  Zobacz nasze Portflio

  PORTFOLIO

  Zajrzyj do naszego Portfolio i poznaj potencjał PLANu. Do pobrania ponad 40 stron wybranych przykładów, efektów, realizacji… Napisz do nas i zapytaj o PORTFOLIO.

  Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

  WIĘCEJ NIŻ... MARKETING

  PLAN socialmedia logo-min
  PLAN sm doswiadczenie

  Wiedza i doświadczenie

  W naszej kompleksowej ofercie ujęliśmy wiedzę i doświadczenie ponad 10 lat działania w branży Social Media. W tym czasie zrealizowaliśmy setki zaawansowanych projektów dla dziesiątek marek.

  Ponad 40 profili w stałej obsłudze, 90 aktywnych kampanii i zawsze dedykowany zespół. Wiem jak to robić.

  plan sm oferta

  Uczciwa cena

  Nasza dedykowana oferta jest uszyta na miarę.  Powiązane kanały, narzędzi i działania. Wszystko, co, niezbędnych do efektywnej komunikacji i promocji marki. Każde z działań indywidualnie byłoby dużo bardziej kosztowne, ale dzięki optymalizacji oferta jest naprawdę rozsądna.

  PLAN sm plan

  Skuteczne planowanie

  Nie sprzedajemy rzeczy niepotrzebnych. Nasza oferta łączy wszystko, co jest skuteczne i niezbędne do osiągnięcia efektów. Planujemy częstotliwość publikacji, reakcje grupy docelowej, wysokość budżetu reklamowego na aktywność, KPI, raportowanie…

  Zaproponujemy optymalną strategie działań dla Twojej marki.

  PLAN sm synergia

  Pełna synergia

  Nasza oferta jest kompletna. Prowadzimy spójne działania we wszystkich nowoczesnych kanałach m. in. Facebooku, Instagramie, GoogleLinkedIn, Tik Tok, Pinterest… Kompleksowo, skutecznie i spójnie.

  Dajemy wiele. Zapewniamy także pełne bezpieczeństwo i wsparcie doświadczonego zespołu.

  Więcej wiedzy Więcej praktyki

  BLOG

  Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na naszego BLOGA i poznaj praktyczne aspekty tworzenia i koordynacji kampanii.

  Przeczytaj: