Dołącz do Teamu

Szukamy nowych talentów!

Agencja digital marketingowa PLAN DIGITAL od ponad 10 lat wspiera wiodące marki w budowaniu i realizacji strategii marketingowej.

Specjalizujemy się w digital marketingu, social mediach i nowoczesnych realizacjach. PLAN to zespół specjalistów.

Wierzymy w ludzi i siłę partnerskich relacji. Dołącz do PLANu.

plan love  min

Aktualne oferty pracy

Szukamy talentów do zespołu w Gdańsku.

Lokalizacja: Gdańsk, Juliusza Słowackiego 19, Garnizon Wrzeszcz

Wymiar pracy: Pełny etat
Typ umowy: Umowa o pracę

Rodzaj współpracy: zdalnie, hybrydowo, stacjonarnie

Kogo szukamy?

Brand Coordinator / Social Media

Twoje zadania:

  • Koordynacja działań: bieżący kontakt z klientami, inicjowanie działań, optymalizacja współpracy,
  • Tworzenie planów publikacji, redagowanie postów i angażujących publikacji,
  • Moderacja komentarzy i aktywności na profilach,
  • Tworzenie treści reklamowych, ustawianie kampanii Facebook Ads, analiza wyników, raportowanie i  moderacja kampanii,
  • Udział w spotkaniach z klientami i reprezentowanie agencji,
  • Przygotowywanie ofert dla potencjalnych klientów oraz tworzenie strategii marketingowej.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Masz doświadczenie w social mediach / digitalu, w agencji marketingowej, w dziale marketingu, lub realizacji projektów jako freelancer,
  • Znasz funkcjonalności profili SM i potrafisz obsługiwać narzędzia social mediów (Facebook, Instagram, LinkedIn itp.),
  • Masz wiedzę z obszarów digital marketingu np. obsługa kampanii Facebook Ads lub Google Ads. Pojęcia grupy docelowe, remarketing, strategia marketingowa, analiza efektów itp.
  • Potrafisz tworzyć i prezentować koncepcje, raporty, oferty itp.
  • Masz pozytywne nastawienie – nie czekasz na zadania, nie zrażasz się przeciwnościami, poszukujesz alternatywnych rozwiązań,
  • Podchodzisz rozsądnie i odpowiedzialnie do powierzanych obowiązków,
  • Znacz zasady poprawnej polszczyzny i potrafisz tworzyć atrakcyjne treści,
  • Płynnie posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. B2 (dodatkowy język będzie atutem)

Na co liczymy?

  • Na motywację do działania,
  • Chęć do rozwoju i determinację w działaniu,
  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Co oferujemy?

  • Ciekawe projekty dla wiodących marek,
  • Pełen etat i stałą współpracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i efektów,
  • Częściowo elastyczny czas pracy.

Prześlij CV na adres: team@plandigital.pl