Social media.

Efektywne profile Social Media

Skuteczne Social Media

Prowadź skuteczną komunikację marki w Social Mediach. Buduj wizerunek Twojej marki, zwiększaj zasięg i sprzedawaj więcej! Stwórz silne fundamenty, na których skuteczniej osiągniesz wyznaczone cele.

Działaj efektywniej!

Poprowadzimy dla Ciebie miedzy innymi profile: Facebook, Instagram, LinekdIn, TikTok, Pinterest, Twitter, YouTube…

plan ikony-Social-media-min
SOCIAL_MEDIA-min
0 +
profili w stałej obsłudze
0 +
aktywnych kampanii
0
koordynator do projektu

Cele i grupa docelowa

Analizujemy i weryfikujemy założenia. Mówimy wprost, co może się udać, a co jest z naszego doświadczenia mało realne. Uczciwie określamy KPI i jasno precyzujemy grupę docelową.

Koncepcja i kreacja

Budujemy koncepcję komunikacji. Tworzymy rzetelną charakterystykę grup docelowych i dopasowane do celów koszyki tematyczne publikacji.​

Monitoring i rozwój

Optymalizujemy język i formę publikacji. Kreujemy kontent i konkretny wydźwięk komunikatu. Szczegółowo monitorujemy każdą reakcję użytkowników.

Poznaj naszych klientów

Wyślij zapytanie.
Przygotujemy ofertę.
  Nasze statystyki 2022

  EFEKTY

  900 +
  publikacji na profilach naszych klientów
  900 000+
  reakcji na opublikowane treści
  50000 +
  komentarzy do stworzonych treści
  1000 +
  udostępnień z profili naszych klientów

  Kim jesteśmy?

  DOBRZE ZAPLANOWANI

  Jesteśmy agencją marketingową specjalizującą się w digital marketingu. Działamy na rynku od ponad 10 lat.

  Wierzymy w prawdziwe partnerskie relacje. Ważne jest dla nas, aby każdy klient był zadowolony nie tylko z uzyskiwanych efektów, ale także z jakości współpracy.

  PLAN_1_WWW-min
  PLAN_2_WWW-min

  Dlaczego My

  DOBRZE ZAPLANOWANI

  Jesteśmy profesjonalnym partnerem. Pracujemy z wiodącymi światowymi i polskimi markami. Zrealizowaliśmy dziesiątki projektów i nieustannie zdobywamy nowe doświadczenia.

  Realnie określamy cele, odpowiedzialnie je realizujemy i wypełniamy zobowiązania. Dostarczamy efekty, bo dokładnie wiemy, co robimy.

  Jak działamy?

  ZAPLANOWANE SOCIAL MEDIA

  Układamy, weryfikujemy i efektywnie łączymy działania we wszystkich kanałach.

  Rzetelnie i odpowiedzialnie realizujemy założone cele. Od koncepcji poprzez realizację do efektów finalnych. Tworzymy profesjonalną komunikacją marki z Twoją grupą docelową.

  Nasze doświadczenie, ekspercka wiedza i pasja do marketingu pozwalają nam odpowiednio zrozumieć Twoje potrzeby i dopasować optymalne rozwiązania.

  Pierwszym krokiem jest analiza aktualnej sytuacji. W kolejnym kroku nakreślamy grupy docelowej oraz budujemy koncepcję kreatywnej komunikacji.

  JAK DZIAŁAMY-min

  Efekt kuli śnieżnej

  CASE STUDY

  Dla marki Golden Rose zbudowaliśmy na Instagramie zaangażowana społeczność ponad 80 tys. nowych fanów.

  W okresie 18 miesięcy zrealizowaliśmy ponad 500 unikalnych zdjeć i odpowiedzieliśmy na ponad 20 000 komentarzy. Zrealizowaliśmy również ponad 50 publikacji kreatywnych (animacje, video, konkursy itp.) angażując tysiące fanek marki.

  plan golden-min-2
  komunikat-min

  Komunikat
  i proporcje

  DOBRZE ZAPLANOWANE

  Wszystkie publikacje planujemy zgodnie z optymalnymi proporcjami: treści wizerunkowe, sprzedażowe, interaktywne… Każda treść jest przez nas szczegółowo projektowana zgodnie z założeniami komunikacji marki i zasadami poszczególnych kanałów.​

  Planowanie
  i bezpieczeństwo

  DOBRZE ZAPLANOWANE

  Weryfikacja i publikacja tworzonych przez nas postów odbywa się poprzez indywidualny system publikacji. Pełne bezpieczeństwo zapewnia trójetapowa weryfikacja każdego publikowanego contentu.​​

  plan publikacji
  raportowanie-min

  Raportowanie
  i kontrola

  DOBRZE ZAPLANOWANE

  Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone i rzetelne narzędzia analityczne. Każdy z prowadzonych przez nas profil monitorowany jest przez min. dwa narzędzia analizujące w czasie rzeczywistym. Sprawdzamy każdą aktywność na profilu 24h na dobę.​

  Efektywność
  i optymalizacja

  DOBRZE ZAPLANOWANE

  Budujemy szczegółowy plan wsparcia promocyjnego. Optymalizujemy kampanie i minimalizujemy koszty, wykorzystując zaawansowane algorytmy kształtowania stawek (Facebook Ads, Instagram Ads, LinkedIn Ads). W planowaniu i realizacji wszelkich działań uwzględnieniami zasad SEO, SEM, SXO.​

  plan analiza

  Prawdziwa społeczność

  CASE STUDY

  Zbudowaliśmy kreatywną komunikację na profilach marki UHU. Nasz pomysł oparty jest o unikatowy, angażujący i żartobliwy content dostosowany do bardzo wymagającej grupy docelowej.

  • Wyjątkowo oddana społeczność marki.
  • Bardzo wysoki wskaźnik interakcji.
  • Efektywny zgrany team influencerów
  • Wykorzystanie RTM’ów.
  • Użycie slangu oraz młodzieżowego języka.
  plan uhu phone-min-2
  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.