Social media.

Efektywne profile Social Media

Skuteczne Social Media

Prowadź skuteczną komunikację marki w Social Mediach. Buduj wizerunek Twojej marki, zwiększaj zasięg i sprzedawaj więcej! Stwórz silne fundamenty, na których skuteczniej osiągniesz wyznaczone cele.

Działaj efektywniej!

Poprowadzimy dla Ciebie między innymi profile: Facebook, Instagram, LinekdIn, TikTok, Pinterest, Twitter, YouTube…

plan ikony-Social-media-min
SOCIAL_MEDIA-min
profili w stałej obsłudze
0 +
aktywnych kampanii
0 +
koordynator do projektu
0

Cele i grupa docelowa

Analizujemy i weryfikujemy założenia. Mówimy wprost, co może się udać, a co jest z naszego doświadczenia mało realne. Uczciwie określamy KPI i jasno precyzujemy grupę docelową.

Koncepcja i kreacja

Budujemy koncepcję komunikacji. Tworzymy rzetelną charakterystykę grup docelowych i dopasowane do celów koszyki tematyczne publikacji.​

Monitoring i rozwój

Optymalizujemy język i formę publikacji. Kreujemy kontent i konkretny wydźwięk komunikatu. Szczegółowo monitorujemy każdą reakcję użytkowników.

Poznaj naszych klientów

Wyślij zapytanie.
Przygotujemy ofertę.
  Nasze statystyki 2023

  EFEKTY

  publikacji na profilach naszych klientów
  900 +
  reakcji na opublikowane treści
  900 000+
  komentarzy do stworzonych treści
  50000 +
  udostępnień z profili naszych klientów
  1000 +

  Efekt kuli śnieżnej

  CASE STUDY

  Dla marki Golden Rose zbudowaliśmy na Instagramie zaangażowaną społeczność ponad 80 tys. nowych fanów.

  W okresie 18 miesięcy zrealizowaliśmy ponad 500 unikalnych zdjęć i odpowiedzieliśmy na ponad 20 000 komentarzy. Zrealizowaliśmy również ponad 50 publikacji kreatywnych (animacje, video, konkursy itp.) angażując tysiące fanek marki.

  plan golden-min-2

  Social Media dla marek Beauty i FMCG

  PortfOLIO

  Realizujemy setki publikacji w miesiącu, odpowiadamy na setki komentarzy. Tworzymy unikalny kontent, który oczarowuje odbiorcę magią realizacji, wzbudza pożądanie produktu, rozbudza dyskusje.

  Nasza kreatywność jest zawsze zaplanowana i ukierunkowana. „Nie skaczemy na piłkach”. Skupiamy się na konkretnych zadaniach i założonym efekcie z pełną świadomością psychologii reakcji i specyfiką grupy docelowej.

  Mamy szerokie doświadczenie w realizacjach foto, video dla branż Beauty i FMCG. Prowadziliśmy Teamy Influencerów, realizowaliśmy kampanie i bezpośrednie wsparcie sprzedażowe. Rozwiązywaliśmy wiele sytuacji kryzysowych, zebraliśmy tysiące doświadczeń i potrafimy skutecznie prowadzić profile kreatywne.

  Social Media dla marek korporacyjnych

  PORTFOLIO

  Social media to nie zawsze kolorowe sesje zdjeć, animacje czy rzesze fanów. W pewnych sytuacjach kluczowe cechy to odpowiedzialność, opanowanie i bezpieczeństwo.

  Od wielu lat koordynujemy komunikację globalnych marek korporacyjnych. Wiemy jak długofalowo budować wizerunek oparty na wartościach marki. Wiemy jak efektywnie prezentować osiągnięcia i skutecznie promować inicjatywy. Potrafimy prowadzić komunikację marek z branży przemysłowych, technicznych czy inżynieryjnych. Mamy również doświadczenie w branży finansowej, prawnej, ubezpieczeniowej.

  PLAN_WWW_KORPORACYJNA-2

  Prawdziwa społeczność

  CASE STUDY

  Zbudowaliśmy kreatywną komunikację na profilach marki UHU. Nasz pomysł oparty jest o unikatowy, angażujący i żartobliwy content dostosowany do bardzo wymagającej grupy docelowej.

  • Wyjątkowo oddana społeczność marki.
  • Bardzo wysoki wskaźnik interakcji.
  • Efektywny zgrany team influencerów
  • Wykorzystanie RTM’ów.
  • Użycie slangu oraz młodzieżowego języka.
  plan uhu phone-min-2

  Jak działamy?

  ZAPLANOWANE SOCIAL MEDIA

  Układamy, weryfikujemy i efektywnie łączymy działania we wszystkich kanałach.

  Rzetelnie i odpowiedzialnie realizujemy założone cele. Od koncepcji poprzez realizację do efektów finalnych. Tworzymy profesjonalną komunikacją marki z Twoją grupą docelową.

  Nasze doświadczenie, ekspercka wiedza i pasja do marketingu pozwalają nam odpowiednio zrozumieć Twoje potrzeby i dopasować optymalne rozwiązania.

  Pierwszym krokiem jest analiza aktualnej sytuacji. W kolejnym kroku nakreślamy grupy docelowe oraz budujemy koncepcję kreatywnej komunikacji.

  JAK DZIAŁAMY-min

  Komunikat
  i proporcje

  DOBRZE ZAPLANOWANE

  Wszystkie publikacje planujemy zgodnie z optymalnymi proporcjami: treści wizerunkowe, sprzedażowe, interaktywne… Każda treść jest przez nas szczegółowo projektowana zgodnie z założeniami komunikacji marki i zasadami poszczególnych kanałów.​

  komunikat-min

  Planowanie
  i bezpieczeństwo

  DOBRZE ZAPLANOWANE

  Weryfikacja i publikacja tworzonych przez nas postów odbywa się poprzez indywidualny system publikacji. Pełne bezpieczeństwo zapewnia trójetapowa weryfikacja każdego publikowanego contentu.​​

  plan publikacji

  Raportowanie
  i kontrola

  DOBRZE ZAPLANOWANE

  Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone i rzetelne narzędzia analityczne. Każdy prowadzony przez nas profil monitorowany jest przez min. dwa narzędzia analizujące w czasie rzeczywistym. Sprawdzamy każdą aktywność na profilu 24h na dobę.​

  raportowanie-min

  Efektywność
  i optymalizacja

  DOBRZE ZAPLANOWANE

  Budujemy szczegółowy plan wsparcia promocyjnego. Optymalizujemy kampanie i minimalizujemy koszty, wykorzystując zaawansowane algorytmy kształtowania stawek (Facebook Ads, Instagram Ads, LinkedIn Ads). W planowaniu i realizacji wszelkich działań uwzględnieniami zasady SEO, SEM, SXO.​

  plan analiza

  Kim jesteśmy?

  DOBRZE ZAPLANOWANI

  Jesteśmy agencją marketingową specjalizującą się w digital marketingu. Działamy na rynku od ponad 10 lat.

  Wierzymy w prawdziwe partnerskie relacje. Ważne jest dla nas, aby każdy klient był zadowolony nie tylko z uzyskiwanych efektów, ale także z jakości współpracy.

  Kim jesteśmy

  Dlaczego My

  DOBRZE ZAPLANOWANI

  Jesteśmy profesjonalnym partnerem. Pracujemy z wiodącymi światowymi i polskimi markami. Zrealizowaliśmy dziesiątki projektów i nieustannie zdobywamy nowe doświadczenia.

  Realnie określamy cele, odpowiedzialnie je realizujemy i wypełniamy zobowiązania. Dostarczamy efekty, bo dokładnie wiemy, co robimy.

  Dlaczego My
  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.