ZGODNIE Z PLANEM

Dlaczego My.

3 proste korzyści

Indywidualna obsługa

Do każdego profilu przypisujemy jednego koordynatora, który współpracuje bezpośrednio z klientem i tworzy treści. W ten sposób powstaje zaufanie i indywidualna opieka.

Pełne bezpieczeństwo

Stosujemy trójetapową weryfikację. Wykorzystujemy dedykowany system publikacji zapewniający pełną kontrolę nad publikacjami. Każdy z profili jest monitorowany przez koordynatora i min. dwa narzędzia raportujące.

Kompleksowa obsługa

Działamy kompleksowo zaczynając od strategii on-line poprzez pełną realizację postów (content, foto, grafika, video, copyrighting) do pełnej koordynacji profilu. Wizerunek 360* z nami to proste.

Planowanie i bezpieczeństwo

Czy wiesz, że:

  • Weryfikacja i publikacja postów odbywa się poprzez dedykowany system.

  • Pełne bezpieczeństwo zapewnia trój etapowa weryfikacja każdej publikowanej treści.

System publikacji Social Media Facebook Instagram LinkedIn
System publikacji Social Media Facebook Instagram LinkedIn

Raportowanie i monitoring

Czy wiesz, że:

  • Wykorzystujemy sprawdzone i rzetelne narzędzia analityczne.

  • Każdy profil monitorowany jest przez min. dwa narzędzia analityczne.

profili w stałej obsłudze

lat doświadczenia na rynku

osobowy zespół realizacyjny

dni w roku jesteśmy on-line

Opinie klientów

Współpraca pomiędzy agencją PLAN a naszą firmą realizowana jest na bardzo wysokim poziomie, z zachowaniem wszelkich terminów oraz zakładanych celów. Nasze profile są w dobrych rękach.

Zdrowo polecemy PLAN!

Marwit Sp. z.o.o.

PLAN wykazał się pełnym profesjonalizmem. W związku z tym, byliśmy przekonani co do bezpieczeństwa profili, zarówno w dni robocze, jak i w weekendy oraz święta.

Serdecznie polecam PLAN jako godnego zaufania partnera biznesowego.

Golden Rose Sp. z o.o.

Współpraca pomiędzy Trefl S.A. a agencją PLAN przebiega bardzo sprawnie, z zachowaniem wszelkich terminów. PLAN udowadnia że może podołać wyzwaniom… Polecam PLAN jako specjalistów w obszarze Social Media.

Trefl S.A.

Rekomendujemy firmę PLAN jako doświadczonego partnera gwarantującego wysoki poziom świadczonych usług. Oceniamy współpracę z agencją PLAN w najwyższych notach.
Dziękujemy.

Volkswagen Group Polska

W trakcie współpracy agencja PALN doskonale radziła sobie z sytuacjami potencjalnie kryzysowymi. Efektywnie rozwiązywano problemy użytkowników i w pełni kontrolowano profile również w weekendy i święta. Serdecznie polecamy agencję PLAN!

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

Agencja marketingowa PLAN to profesionalny partner bizesowy, z którym współpraca układa się bardzo pomyślnie. Kontakt z zespołem agencji przebiega w przyjazdnej atmosferze z zachowaniem pełnego profesionalizmu. Polceamy agencję PLAN

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA

IDEALNA OFERTA

Napisz do nas już teraz!
Prześlemy optymalną ofertę!